Stavba počítačových sítí, stavba sítí, počítačové sítě

Stavba počítačových sítí

stavba sítí

počítačové sítě

Stavba počítačových sítí, počítačové sítě, stavba sítí

Stavba počítačových sítíStavba počítačových sítí

ITS e-Fénix s.r.o.

Nabízíme Vám profesionální vyhotovení LAN a WAN sítí s maximalní efektivitou a za příznivé ceny. Zdarma připravíme kompletní návrh s cenovou kalkulací řešení Vaší datové sítě, vybereme nejvhodnější technologie a vypracujeme model architektury sítě.

Firemní počítačová síť

Firemní počítačová síť neboli intranet, je základem komunikace mezi zaměstnanci ve firmách jakékoli velikosti. Vaši zaměstnanci budou moci nejen sdílet potřebné firemní dokumenty a data, ale zároveň získají možnost pracovat na jednom projektu z více počítačů. Nabízíme Vám vyhotovení profesionální počítačové sítě, kompletní servis a správu síťových prvků a všech okolních komponent.

Rádi ve Vaší firmě přebereme správu současného síťového řešení a budeme se stále snažit informační systém rozšiřovat. Zajistíme bezpečnost Vašeho serveru, jednotlivých počítačů a zálohování dat, aby nedošlo k jejich ztrátě.

Domácí počítačová síť

Pokud se u Vás doma nachází více počítačů, ale připojení k internetu má pouze jeden, rádi Vám zřídíme počítačovou síť, propojíme Vaše PC. Díky domácí počítačové síti bude moci každý využívat možností internetu a domácí sítě.

Stavba počítačových sítí

Poslední novinky
  • 01.03.2010Na základě velkého zájmu o naše služby v oblasti výpočetní techniky, jsme se rozhodli rozšířit IT oddělení. Nyní Vám přinášíme nový web, na kterém pohodlně naleznete všechny potřebné informace o IT Outsourcing, software na zakázku, IT servisu či servisu PC.
všechny novinky IT Outsourcing, software na zakázku, IT servis, servis PC IT Outsourcing, software na zakázku, IT servis, servis PC
Linkbuilding: moderní webdesign profesionální grafika a design kvalitní seo a marketing tvorba www stránek Ubytování Lipno Granule Lipno ubytování Plastová okna Apartmány Lipno